КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИБУЗЬКА ГІМНАЗІЯ ЛУКА-МЕЛЕШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ"

Україна- це ми! Слава Україні! Героям Слава!

Події гімназії

 

Ми раді вас вітати!

 

 Добра не буває багато...

Дякуємо нашим учням та працівникам гімназії за допомогу та пророблену роботу. Разом до перемоги

 

 

 

 


У Прибузькій гімназії  відбувся тиждень інформаційно-просвітницьких тематичних заходів, присвячених відзначенню Дню захисника України, Дню українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!

 

У рамках відзначення Дня захисника України було проведено заходи:

- тематичні виховні години, присвячені відзначенню в Україні Дня захисника України;

- написання листі - подяк  захисникам;

-  посвята в козачата учнів початкових класів;

- тінейджер -квест «Мільйон для ЗСУ»дл учнів 5 - 8 класів;

- фасування трав’яних чаїв та сухофруктів для ЗСУ;

- відеопривітання для військовослужбовців «Я знаю ти мене почуєш..».

ДЕТАЛЬНІШЕ НА СТОРІНЦІFacebook Logo 

 

 


 

Чебрець, м'ята, липа, ромашка, звіробій: школярі на Вінниччині формують для оборонців трав'яні чаї

Понад півсотні лоточків із трав'яним чаєм та стільки ж пакетів із сухофруктами для компоту для оборонців розфасували учні Прибузької гімназії Лука-Мелешківської громади. Інгредієнти до закладу принесли місцеві жителі та волонтери. Про це Суспільному розповіла педагог-організатор гімназії Олена Семенюк

Посилання на СУСПІЛЬНЕ ВІННИЦЯ

   

   
  Нагадуємо, що триває набір учнів до 1 класу. Просимо звертатися до 31 травня для подання заяви, 
  щоденно в робочі дні з 9.00.
  Адміністрація закладу
  Додаткова інформація на сторінці " Правила прийому до закладу"

   

 

 
 

3 травня в Прибузькій філії року було проведено День цивільного захисту. В підготовці та проведенні Дня ЦЗ взяли участь:

- вчителі школи;
- медична сестра;
- дружина юних рятувальників - пожежників «Спалах»
- учні закладу.
Протягом дня діти мали можливість удосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірити здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.
Під час заняття «Твоє життя у твоїх руках» присутні переглянули пізнавальне відео про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та під час подорожі до лісу, ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.
Медична сестра Гладченко Н.О. підготувала та провела заняття на тему : «Надання першої медичної допомоги у разі надзвичайної ситуації».
На практичному занятті учні продемонстрували знання та вміння діяти в умовах екстремальних ситуацій.

 

 


 

 
 
 

У зв’язку із 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в нашій школі було проведено ряд заходів:

- історичний репортаж «Відлуння Чорнобиля»;
- виготовлено аплікацію «11 слів про Чорнобиль»;
- організовано перегляд відео: «Одна історія» та «Казка про Чорнобиль»;
- проведено годину - роздум «Чорнобиль – це хрест України» з використанням методів: «Кубик Блума» та «Асоціативний кущ»;

 

 
Відбулися змагання з легкої атлетики. Учні нашої школи брали участь і показали СУПЕРСКІ результати. Вітаємо Вас наші чемпіони Назар Григоренко, Іван Оратинський, Білявська Олександра та Хмельницька Ярослава

 

 

Цикл весняних свят у нашій школі продовжує свято зустрічі весни,яке  повсюди відзначалося 14 березня (на Явдохи ). 

  В давнину напередодні цього свята жінки випікали обрядове печиво у вигляді пташок – «жайворонків». Люди вірили: птахи на своїх крилах приносять з далекого вирію весну, проганяють зиму. А називали випечених пташок жайворонками тому, що за давніми легендами, ця пташка народилась із сонячного жару і своїм срібним голосочком сповіщає: вже весні прийшла пора. 
Ось і  сьогодні наші маленькі кухарі - третьокласники повправлялися у приготуванні обрядового печива, яким потім пригощали усіх присутніх.
А ще на святі діти початкових класів дізналися про прикмети цього дня,  із задоволенням виконували один із найцікавіших звичаїв наших предків – зустріч  весни, залюбки співали обрядові пісні-веснянки  та водили хороводи. Родзинкою свята була цікава дитяча забава – «закликання птахів».
  Нікого не залишило байдужим це народознавче дійство, адже воно було сповнене чарівною поезією народної мудрості, красою обрядів та глибокою філософією звичаїв.

Відео за посиланням

 

 

 

 

 

 День компліментів 

у нашій школі

відео за посиланням

(тисни на слово)

 

КОМПЛІМЕНТ

10- го лютого у Прибузькій філії пройшов методичний захід - Освітня ділова гра " Діяльнісний підхід як середовище для формування наскрізний умінь у НУШ". Досвідом організації освітнього процесу поділилися учасники заходу, залучивши усіх до активної діяльності та роботи. Навіть повітряні тривоги не завадили педагогам застосувати усі діяльнісні підходи і показати гарні майстер - класи. Тепла атмосфера учасників сприяла підняттю настрою і віри у майбутнє.

 

 

 

У освітянському колі нашої школи пройшов методичний кластер "Якісне освітнє середовище, як один із чинників розвитку особистостості"


  

 

 

 Учні 9 класу під час написання радіодиктанту національної єдності

 

9 листопада у нашій школі відбулися заходи приурочені до

Дня української мови

та писемності

 

 

Починаючи з 1998 року 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято започатковано в честь великого внеску бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність подальшого підвищення їх ролі в житті суспільства.
         Щорічно до Дня бібліотек у нашій школі проводяться заходи, присвячені його величності Книзі.
 Ось і в цьому році  була проведена низка заходів, а саме: класні керівники  початкових класів запланували та  онлайн години спілкування з учням на теми: «Моя улюблена книга», « «Усі шляхи ведуть до бібліотеки!», «Бібліотек - вікно у світ», «Знання у книгах, книги – у бібліотеці.А ще першокласники,разом з депутутом шкільного парламенту Бояльською К., виготовили закладки - олівці для книг,а 
четвертокласники розповідали про книги, які є у їх домашніх бібліотеках. 
Учням старших класів було запропоновано до перегляду відео «В країні незвичайних  книг», «Незвичайні бібліотеки світу», «Цікаві факти з бібліотечної історії».
Учні 5 класу, разом з класним керівником Собченко В.В., вели розмову про книги, які стали для них справжніми друзями та порадниками, а також діти  виготовили закладки для книг.
Година спілкування у 6 класі носила назву  «Всеукраїнський День бібліотек . Усе починається з тебе». З інформації,яку надала класний керівник  Кадькало Л.,діти дізналися цікаві факти про бібліотеки, професію бібліотекаря, а також поділилися своїми читацькими уподобаннями,складали «рекламу» улюбленої книжечки, малювали ілюстрації, а ще  пригадали правила поводження з книгами.
 Шведюк О.В. , класний керіник 7 класу,запропонувала  учням переглянули пізнавальне відео, після якого  діти  були приємно здивовані дізнавшись, що найбільша книга висотою 180 сантиметрів.  А ще семикласники провели акцію - «Розрекламуй свою улюблену книгу»  та « Селфі з книгою».  В планах на майбутнє - екскурсія до бібліотеки імені Тімірязева.
Учні 8 класу,разом з класним керівником Слободянюк А.В., переглянули відео " Найдивовижніші бібліотеки світу" та пригадали правила поводження в Храмі книг.
Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності.Крім того, бібліотека не лише інформаційний центр, вона є культурним центром та особливим місцем , де «живуть»  неймовірні  історії та мудрі поради. І якщо 
у вас був поганий день,нічого страшного. У книг є для вас
дещо. Візьміть з собою з книжних сторінок трохи щастя, любові,

 

удачі, доброти, розуміння, ніжності, мрії, дружби.

 

Відеоматеріали за посиланням

 

 Година спілкування у класних родинах на тему: " Урок звитяги. День захисника та захисниці України"

Ми більше не захоплюємося фільмами про супергероїв. Відтепер ми бачимо героїв щодня. звичайних людей з надзвичайною силою духу. Тих, хто голими руками зупиняє танки ворога, хто присвячує життя порятунку інших.

Усі матеріали за посиланням.


У рамках Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій у нашій школі було проведено ряд заходів до Європейського дня шкільного спорту ESSD. Учні нашої школи прийняли активну учась у марафоні та поділильсь своїми досягненнями.

Спорт - це крок до здоров’я.

Відео із марафонцями за посиланням

youtube.com/shorts/k1NCL8ncD6A

youtu.be/fpBF79_Ku7c

youtube.com/shorts/qtsG-qrBUak

youtu.be/-maCnXiJeQA


 

 

Матеріали до  дня  громади можна переглянути за посиланням.

https://youtu.be/ZzVRYB77qY0

 

 

 

В нашій школі теж були проведені заходи до дня смайлика. Зокрема, учні першого класу познайомилися з історією народження смайлика, порухалися під музику зі смайликами, повправлялися в іграх.

« Найбільша посмішка», «Зобрази емоцію» . Дівчатка  зі шкільного парламенту спробували передати емоцію, зображену на картинці, учні 5 класу отримали завдання намалювати патріотичного смайлика. А на завтра заплановано  майстер - клас «Закладка - смайлик».


Тож підведемо підсумки нашого свята. Смайлик, безсумнівно, – чудовий винахід, який допомагає краще передати емоційне забарвлення текстового повідомлення. Іноді саме ці кілька закарючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей! 


Думаємо, що ми в силі кожен день зробити більш радісним і почати потрібно з себе. Посміхнись близькій людині або просто перехожому, можливо саме ця посмішка підніме комусь настрій. І якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій.

І пам’ятайте!!! щоб насупитися потрібно задіяти 72 м’язи, а щоб всміхутися лише 14!!!

Відеоматеріали за покликанням:

https://youtu.be/ACJPDRJ_gxI

 

 

  Шановна, шкільна родино!Щороку  у вересні  відзначається Міжнародний день грамотності  , щоб привернути увагу та занепокоєння проблемами грамотності, які існують як на рівні країн, так і в усьому світі.

 Міжнародний день грамотності був заснований Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) у 1966 році, щоб «нагадати громадськості про важливість грамотності як питання гідності та прав людини».

  Гра́мотність (значною мірою рівноправний термін письме́нність) — традиційно визначається як вміння читати й писати або вміння використовувати мову, щоб читати, писати чи розмовляти.

 Пропонуємо вам повправлятися у виконанні деяких мовних ігор та перевірити наскільки ви грамотні.

 НАЙДИ ВІДПОВІДІ У СЛОВАХ

(правильну відповідь треба не відгадати,а почути)

1.Яку квітку бачив хлопчик, коли лежав у гамаку?

2.Що їв касир під час обідньої перерви?

3.Як називається водойма, де купається влітку Марічка?

4.Який спортивний заклад спорудили на пустирі?

5. Що вилили з цистерни на залізничну колію?

6.Що побачив Карлсон, який спав на даху?

7.Яку страву любить тракторист?

8.Хто налякав королеву у лісі?

9. Що зламав цап об поріг?

 ЗАГАДКОВИЙ ХЛОПЧИК

Хлопчик завітав до крамниці, де купив: апельсинів, косинку, пляшку води «Росинка», косинець і синьку. Все це він відніс у будинок №13 і передав одній жінці. Ким доводиться цей хлопчик жінці? Відповідь тобі підкажуть закупки, які зробив хлопчик. (син)

 Давні греки тих, хто погано говорив грецькою мовою, вважали варварами. А хто ж тоді ми? У нас немає ні чистої російської, ні правдивої української. Суржик, яким розмовляє переважна більшість населення України (десятки мільйонів!), відходить від будь-якої літературної норми – української чи російської – щонайменше на 10%, а то й чверть лексики. А ви знаєте, що означає слово «суржик»? Воно означає вимолочене збіжжя з великою кількістю насіння бур’янів. Тож давайте не будемо плодити бур’яни ні в полі, ні в мові, а доторкнемося до скарбів нашої рідної мови і станемо хоч на краплинку більш грамотними і освіченими людьми.

Спробуйте відредагувати текст.

 

  

 Правильно й чисто говорити і писати своєю мовою може кожен, аби тільки було бажання. Це не тільки ознака кожної культурної людини, а й її обов’язок.

Матеріали до Міжнародного дня  грамотності можна переглянути за посиланнями.

https://www.youtube.com/watch?v=GTq6vatLayI

  https://www.youtube.com/watch?v=oExoXPdqPXc

 

Шановні школярі, батьки та освітяни!

З нагоди Дня знань усім бажаємо міцного здоров’я, добробуту і Божого благословення на кожен день, мирного неба, віри й впевненості у завтрашньому дні, удачі і гідно вистояти всім незгодам та негараздам, впевнено подолати всі виклики, які приносить нам день сьогоднішній!

          Зі святом! З Днем знань!

          Слава Україні!

 

 
Алгоритм дій при сигналі "УВАГА ВСІМ! " 
 
 
 
 Творчість Українського народу пронизана волелюбним характером, задушевними піснями, звичаями
 
Дорогий Друже! 
🤗 Поділись з нами частинкою України у твому серці. Розкажи про те, що любиш, про те, що дорого саме тобі!
 
✅ Ділись своїми улюбленими піснями, творами, віршами, світлинами, звичаями у родині, історіями бабусь та дідусів!
❗️Обов’язково публікуй свої дописи під хештегом
#З_Україною_в_серці_Лука_МелешківськаТГ
 
Мета «флеш-мобу» - популяризація Української культури, її звичаїв та традицій як серед населення України,  так і за її межами.
 
Українці - це мирна, доброзичлива нація з непростою історією та щасливим майбутнім! 

  ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

  Шановні учасники освітнього процесу!

  22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.

  Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.

  У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.

  Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.

  Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє. 

   

  Слава Україні !!!


   

  У Вінниці розробили карту особам, евакуйованим з території України

   

   

    

  Лист МОНmail.google.com/mail/u/1 

   050 258 56 43

   

   

  Детальніше тут

   

   

   

  Ми раді вас вітати!

  Нагадуємо, що триває набір учнів до 1 класу. Просимо звертатися до 31 травня для подання заяви, 
  щоденно в робочі дні з 9.00.
                                            Адміністрація закладу
  Додаткова інформація на сторінці " Правила прийому до закладу"

   

   Щодо змін структури навчального року,

   згідно рішення педагогічної ради закладу "Про внесення змін до 

   структури навчального року", протокол №6 від 22.04.22р.-

   2021-2022 н.р-закінчити 9 червня 2022р. 

     


   Прозоре чисте повітря, блакитні ріки, озера, джерела, величні ліси, квітучі гаї, родючі поля — все це величезне багатство може зникнути, якщо людство не схаменеться.  Ми повинні жити не лише сьогоднішніми потребами, а й дбати про стан природи завтрашнього та майбутніх днів.

  Люби природу не як символ
  Душі своєї, Люби природу не для себе,

  Люби для неї.    (М. Рильський)