Події гімназії
Ми раді вас вітати!
Добра не буває багато...
Дякуємо нашим учням та працівникам гімназії за допомогу та пророблену роботу. Разом до перемоги
У Прибузькій гімназії відбувся тиждень інформаційно-просвітницьких тематичних заходів, присвячених відзначенню Дню захисника України, Дню українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!
У рамках відзначення Дня захисника України було проведено заходи:
- тематичні виховні години, присвячені відзначенню в Україні Дня захисника України;
- написання листі - подяк захисникам;
- посвята в козачата учнів початкових класів;
- тінейджер -квест «Мільйон для ЗСУ»дл учнів 5 - 8 класів;
- фасування трав’яних чаїв та сухофруктів для ЗСУ;
- відеопривітання для військовослужбовців «Я знаю ти мене почуєш..».
Понад півсотні лоточків із трав'яним чаєм та стільки ж пакетів із сухофруктами для компоту для оборонців розфасували учні Прибузької гімназії Лука-Мелешківської громади. Інгредієнти до закладу принесли місцеві жителі та волонтери. Про це Суспільному розповіла педагог-організатор гімназії Олена Семенюк
Посилання на СУСПІЛЬНЕ ВІННИЦЯ

3 травня в Прибузькій філії року було проведено День цивільного захисту. В підготовці та проведенні Дня ЦЗ взяли участь:
У зв’язку із 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в нашій школі було проведено ряд заходів:
Відбулися змагання з легкої атлетики. Учні нашої школи брали участь і показали СУПЕРСКІ результати. Вітаємо Вас наші чемпіони Назар Григоренко, Іван Оратинський, Білявська Олександра та Хмельницька Ярослава
Цикл весняних свят у нашій школі продовжує свято зустрічі весни,яке повсюди відзначалося 14 березня (на Явдохи ).
Відео за посиланням
День компліментів
у нашій школі
відео за посиланням
(тисни на слово)
10- го лютого у Прибузькій філії пройшов методичний захід - Освітня ділова гра " Діяльнісний підхід як середовище для формування наскрізний умінь у НУШ". Досвідом організації освітнього процесу поділилися учасники заходу, залучивши усіх до активної діяльності та роботи. Навіть повітряні тривоги не завадили педагогам застосувати усі діяльнісні підходи і показати гарні майстер - класи. Тепла атмосфера учасників сприяла підняттю настрою і віри у майбутнє.
У освітянському колі нашої школи пройшов методичний кластер "Якісне освітнє середовище, як один із чинників розвитку особистостості"
Учні 9 класу під час написання радіодиктанту національної єдності
9 листопада у нашій школі відбулися заходи приурочені до
Дня української мови
та писемності
Відеоматеріали за посиланням
Година спілкування у класних родинах на тему: " Урок звитяги. День захисника та захисниці України"
Ми більше не захоплюємося фільмами про супергероїв. Відтепер ми бачимо героїв щодня. звичайних людей з надзвичайною силою духу. Тих, хто голими руками зупиняє танки ворога, хто присвячує життя порятунку інших.
Усі матеріали за посиланням.
У рамках Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій у нашій школі було проведено ряд заходів до Європейського дня шкільного спорту ESSD. Учні нашої школи прийняли активну учась у марафоні та поділильсь своїми досягненнями.
Спорт - це крок до здоров’я.
Відео із марафонцями за посиланням
youtube.com/shorts/k1NCL8ncD6A
youtube.com/shorts/qtsG-qrBUak
Матеріали до дня громади можна переглянути за посиланням.
В нашій школі теж були проведені заходи до дня смайлика. Зокрема, учні першого класу познайомилися з історією народження смайлика, порухалися під музику зі смайликами, повправлялися в іграх.
« Найбільша посмішка», «Зобрази емоцію» . Дівчатка зі шкільного парламенту спробували передати емоцію, зображену на картинці, учні 5 класу отримали завдання намалювати патріотичного смайлика. А на завтра заплановано майстер - клас «Закладка - смайлик».
Тож підведемо підсумки нашого свята. Смайлик, безсумнівно, – чудовий винахід, який допомагає краще передати емоційне забарвлення текстового повідомлення. Іноді саме ці кілька закарючок змушують нас посміхатися, сумувати, сміятися. Звичайно, живе спілкування завжди краще, але буває так, що людина далеко від нас, і тоді на допомогу приходить Інтернет, смс-повідомлення, і смайлики серед набору літер нагадують нам про реальні усмішки рідних і близьких нам людей!
Думаємо, що ми в силі кожен день зробити більш радісним і почати потрібно з себе. Посміхнись близькій людині або просто перехожому, можливо саме ця посмішка підніме комусь настрій. І якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому спочатку свій гарний настрій.
І пам’ятайте!!! щоб насупитися потрібно задіяти 72 м’язи, а щоб всміхутися лише 14!!!
Відеоматеріали за покликанням:
Шановна, шкільна родино!Щороку у вересні відзначається Міжнародний день грамотності , щоб привернути увагу та занепокоєння проблемами грамотності, які існують як на рівні країн, так і в усьому світі.
Міжнародний день грамотності був заснований Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) у 1966 році, щоб «нагадати громадськості про важливість грамотності як питання гідності та прав людини».
Пропонуємо вам повправлятися у виконанні деяких мовних ігор та перевірити наскільки ви грамотні.
НАЙДИ ВІДПОВІДІ У СЛОВАХ
(правильну відповідь треба не відгадати,а почути)
1.Яку квітку бачив хлопчик, коли лежав у гамаку?
2.Що їв касир під час обідньої перерви?
3.Як називається водойма, де купається влітку Марічка?
4.Який спортивний заклад спорудили на пустирі?
5. Що вилили з цистерни на залізничну колію?
6.Що побачив Карлсон, який спав на даху?
7.Яку страву любить тракторист?
8.Хто налякав королеву у лісі?
9. Що зламав цап об поріг?
ЗАГАДКОВИЙ ХЛОПЧИК
Хлопчик завітав до крамниці, де купив: апельсинів, косинку, пляшку води «Росинка», косинець і синьку. Все це він відніс у будинок №13 і передав одній жінці. Ким доводиться цей хлопчик жінці? Відповідь тобі підкажуть закупки, які зробив хлопчик. (син)
Давні греки тих, хто погано говорив грецькою мовою, вважали варварами. А хто ж тоді ми? У нас немає ні чистої російської, ні правдивої української. Суржик, яким розмовляє переважна більшість населення України (десятки мільйонів!), відходить від будь-якої літературної норми – української чи російської – щонайменше на 10%, а то й чверть лексики. А ви знаєте, що означає слово «суржик»? Воно означає вимолочене збіжжя з великою кількістю насіння бур’янів. Тож давайте не будемо плодити бур’яни ні в полі, ні в мові, а доторкнемося до скарбів нашої рідної мови і станемо хоч на краплинку більш грамотними і освіченими людьми.
Спробуйте відредагувати текст.
Правильно й чисто говорити і писати своєю мовою може кожен, аби тільки було бажання. Це не тільки ознака кожної культурної людини, а й її обов’язок.
Матеріали до Міжнародного дня грамотності можна переглянути за посиланнями.
https://www.youtube.com/watch?v=GTq6vatLayI
https://www.youtube.com/watch?v=oExoXPdqPXc
Шановні школярі, батьки та освітяни!
З нагоди Дня знань усім бажаємо міцного здоров’я, добробуту і Божого благословення на кожен день, мирного неба, віри й впевненості у завтрашньому дні, удачі і гідно вистояти всім незгодам та негараздам, впевнено подолати всі виклики, які приносить нам день сьогоднішній!
Зі святом! З Днем знань!
Слава Україні!


Шановні учасники освітнього процесу!
22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні.
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого нацисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.
Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилимо голови у хвилині мовчання перед пам’яттю мільйонів полеглих воїнів, невинних жертв, чиє життя забрала війна.
Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє.
Слава Україні !!!
У Вінниці розробили карту особам, евакуйованим з території України
Лист МОНmail.google.com/mail/u/1
Детальніше тут
Ми раді вас вітати!
Щодо змін структури навчального року,
згідно рішення педагогічної ради закладу "Про внесення змін до
структури навчального року", протокол №6 від 22.04.22р.-
2021-2022 н.р-закінчити 9 червня 2022р.
Прозоре чисте повітря, блакитні ріки, озера, джерела, величні ліси, квітучі гаї, родючі поля — все це величезне багатство може зникнути, якщо людство не схаменеться. Ми повинні жити не лише сьогоднішніми потребами, а й дбати про стан природи завтрашнього та майбутніх днів.
Люби природу не як символ
Душі своєї, Люби природу не для себе,
Люби для неї. (М. Рильський)